Product was successfully added to your shopping cart.

Halvarssons Splitz talvekindad

Kiirülevaade


 


Soojad talvised kindad, Spandex/Nach tekstiilist ja Kitsenahast


* Vee- ja tuulekindlad.


* McFit vooderdus


* Dryway+® vee- ja tuulekindel membraan


* Reguleeritav randme laius


* Puutetundliku ekraani sõrm


* Prilli puhastus kojamees


* Integreeritud nukikaitsmed


* Reguleeritav ja pikk käis


 


 


 

Saadavus: Laos

115,00 €

* Nõutud väljad

115,00 €

Detailid

 

mcFit® - Maximum Comfort Fit

 

Halvarssons, Lindstrands ja Jofama kindad on ühed vähestest, mille puhul on lubatud kasutada uudset mcFit tehnoloogiat. See patenteeritud tehnoloogia põhineb sellel, et kinda vooder, veekindel membraan ja välimine kiht on omavahel kokku lamineeritud. 

Varem oli keeruline ühendada välimist kihti membraaniga nii, et oleks tagatud kinda veekindlus. Samuti võimaldab mcFit tehnoloogia kergesti kätte tõmmata ka niiske voodriga kinnast, sest vooder ei ole enam kinda sees lahtiselt. 

mcFit tehnoloogiat kasutatakse ka kinnastel, millel pole veekindlat membraani, et tagada parim võimalik tunnetus ja mugavus.

 

Dryway® ja Dryway+®

Dryway tehnoloogiad, on täielikult muutnud vabas õhus viibimist, eriti mootorrattaga sõitmist. Need hingavad materjalid muudavad elu lihtsamaks ning tagavad mugavaima kliima Teie kehale. Dryway® ja Dryway+® membraane kasutatakse paljudes Halvarssons, Lindstrands, Jofama toodetes. Need membraanid on arendatud nii, et need oleksid kõige sobilikumad just mootorrattaga sõitmisel. Erinevalt tavalistest materjalidest, peavad motoriiete membraanid tagama kaitse tuule ja vihma eest ka suurematel kiirustel.

 

Oma olemuselt on Dryway® ja Dryway+® membraanid samad, kuid Dryway+® on painduvam ning seetõttu toimib paremini nõudlikkemas tingimustes. See on eriti oluline näiteks põlvedel ja istmikul. Dryway® ja Dryway+® ning ka teiste membraanide tehnoloogia põhineb temperatuuri ja niiskuse erinevusel membraani sise- ja välisküljel. Soojus membraani siseküljelt juhitakse niiskusena välja, samas niiskuse sattumist väljast sisse takistatakse. Mõningatel juhtudel, kui väljas on soojem kui membraani sees, võib vastupidine situatsioon tekkida ning niiskus võib tungida läbi membraani. Selline situatsioon võib juhtuda kui kasutada käepideme- või istmesoojendust.

Kolme kihi põhimõte.

Funktsionaalne riietus ja suurepärased materjalid on küll väga head, kuid et nautida nende materjalide parimaid omadusi, on oluline kanda ka õiget alusriietust. Seetõttu ongi väga oluline, et riietuda kolme kihi põhimõtte järgi.

1. Kiht – Kõige lähemal kehale. Tuleks kasutada materjale, mis juhivad niiskuse kehast eemale. Sobilikud on polüester või villased materjalid. Vältida tuleks puuvilla, sest see imab niiskuse endasse ning hakkab keha jahutama.

2. Kiht  – Keskmine kiht  toimib isolatsioonina. Selles kihis kasutatavate riietusesemete valikul tuleks juhinduda välitemperatuurist ning tegevusest, mille jaoks Te riietute. Kõige tavalisemad ning soovituslikud materjalid, mida kasutada, oleks fliis, polüester, vill, või Outlast® funktsiooniga riided. Ka selles kihis tuleks vältida puuvillasest materjalist riiete kasutamist. Kui ilm on piisavalt soe, võib sellest kihist ka loobuda.

3. Kiht –  Välimine kiht, mille esmane ülesanne on kaitsta tuule ja vihma eest, kuid oluline on ka koostöös alumiste kihtidega, juhtida niiskust kehast eemale. Eriti sobilikud  Dryway®, Dryway+® ja c_change™ tehnoloogiaga riided.

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Väärtus