Product was successfully added to your shopping cart.

Sidesüsteemid

Määra langev suund

   

10 toode(t)

 1. Sena 20S

  Sena 20S Bluetooth® sidesüsteem võimaldab Teil olla kontaktis kuni 8 kaaslasega ja seda kvaliteetses HD helis. Seadme levialaks on kuni 2 km. See on ideaalne peakomplekt mootorrattaga sõitmiseks, mis lisaks SENA mudelitele ühendub ka teiste tootjate sidesüsteemidega.
 2. Sena 30K Bluetooth sidesüsteem

  30K on uusim sidesüsteem Sena tootevalikus. Sellel on uudne Sena Mesh Intercom™ tehnoloogia, mis võmaldab suhelda lõpmatul hulgal teiste 30K kasutajatega 1,5 km pikkusel alal. Paranenud on ka kõne kvaliteet. Juhul kui üks grupi liige väljub levialast, säilib ühendus ülejäänutega ning samal ajal toimub väljunud grupi liikme otsing, ning levialasse naasmisel automaatne ühendumine. Enam ei pea muretsema, et seoses ühe grupiliikme levialast väljumisega kaotate side ka teiste kettühenduses olevate grupi liikmetega. Privaatselt on võimalik suhelda kuni 16 liikmega, kellele saab lisada lõpmatul hulgal "külaliskuulajaid". Privaatse grupi levialaks on kuni 2 km. Sõites grupis kus on 5 ja enam liiget võimaldab Mesh Intercom™ tehnoloogia ideaaloludes suhelda kuni 8km pikkusel alal.
 3. Sena 3S

  Sena 3S on integreeritav baasfunktsioonidega Bluetooth peakomplekt, mis sobilik eelkõige neile, kel pole vaja erilisi lisavõimalusi, vaid soovivad lihtsat ja toimivat käed vabad süsteemi.
  109,00 €
 4. Sena 10R

  10R on kompaktne ja õhuke, kuid samas piisavate omadustega Bluetooth sidesüsteem, mis võimaldab teha telefonikõnesid, kuulata muusikat ja GPS seadme juhiseid ning suhelda teiste sõitjatega.
  299,00 €
 5. Sena 10U Shoei

  Sena 10U Bluetooth sidesüsteem, mis sobib Shoei kiivritele. Erinevalt tavapärastest peakomplektidest on see integreeritav nii, et mingid seadet kiivrist väljapoole ei jää. On vaid 2 välist nuppu.
 6. Sena 10U Arai

  Sena 10U Bluetooth sidesüsteem, mis sobib kõikidele Arai kinnistele kiivritele. Erinevalt tavapärastest peakomplektidest on see integreeritav nii, et mingid seadet kiivrist väljapoole ei jää. On vaid 2 välist nuppu.
  299,00 €
 7. Sena 10C

  10C on esimene seade maailmas, kus on ühendatud Bluetooth sidesüsteem ja HD kvaliteedis kaamera. Täis HD salvestus (1080p:30fps & 720p:30/60fps) ning 3.5MP pildistamiskvaliteet. Võimaldab pildistada sarivõtte ja taimer režiimis. Ideaalne valik neile, kes soovivad suhtlust ja kaamerat, kuid ei soovi oma kiivrit erinevate seadmetega koormata.
  399,00 €
 8. Cardo Scala Rider integreeritud sidesüsteem Schuberth kiivritele Cardo Scala Rider integreeritud sidesüsteem Schuberth kiivritele
  Ale

  Cardo Scala Rider integreeritud sidesüsteem Schuberth kiivritele

   

  Sideulatus kuni 700m, kuni 3 seadet.

  * Kuni 10 tundi kõneaega / 1 nädal ooterežiimi.

  Sisseehitatud FM RDS raadio koos 6 jaama mäluga.

  Bluetooth ® ühendus ühendamaks telefoni ,navigatsioonseadet ,MP3 mängijat jne.

  Hääljuhtimine võimaldab kõne vastuvõtmise-, tagasilükkamise või kordusvalimise.

  Kohandab automaatselt helitugevust sõltuvalt keskkonnamürast ja liikumiskiirusest ( reguleeritav ).

  Tavahind: 325,00 €

  Soodushind 299,00 €

 9. Sena 10S

  Sena 10S mootorratturi Bluetooth® sidesüsteem on edasi arendus ülimalt populaarsest SMH10 peakomplektist. Eelkäijast õhem seade hoiab teid ülikvaliteetses HD helis ühenduses kuni 4 teise ratturiga. Avatud väljal on maksimaalseks levialaks kuni 1,6km. See on ideaalne peakomplekt mootorrattaga sõitmiseks, mis lisaks SENA mudelitele ühendub ka teiste tootjate sidesüsteemidega.
 10. Sena Icon RAU sidesüsteem

  Sena ICON RAU™ sidesüsteem sobib kõikidesse ICON kiivritesse. Saab kasutada nii üksi kui ka grupis. Võimaldab suhelda kuni 4 kaassõitjaga. Audio Overlay funktsioon, mis lubab samal ajal kuulata muusikat ja suhelda teiste ratturitega. Leviala kuni 1,2km.
  229,95 €
Määra langev suund

   

10 toode(t)