Product was successfully added to your shopping cart.
  • Must / Valge / Punane Must / Valge / Punane
  • Must / Valge / Punane Must / Valge / Punane
  • Must Must
  • Must Must
Eelmine

Dainese Laguna Seca 4 1-osaline perforeeritud nahkkombe – Must

Lindstrands Hyper

Kiirülevaade

Veisenahast 1-osaline sportlik nahkkombe. Kaitsmed õlgadel, küünarnukkidel ja põlvedel. Eemaldatav vooder.

* Tugevdatud HI-ART® kangaga.
* CE nõuetele vastavad kaitsmed
* Kolmekordsed õmblused
* Stretch nahk põlvede peal, alaseljal ja külgedel
* Küünarnukkidel alumiiniumist tugevdused
* Stretch tekstiil rinnal, varrukate ja säärte siseküljel ning jalgevahel.
* Seljal aerodünaamilie küür
* Põlvedel sliderid

Saadavus: Laos

599,00 €

* Nõutud väljad

599,00 €

Detailid

 

Mida ei tohiks juhtuda, on just toimunud! Te kukkusite, ning see on alles algus. Kui te satute õnnetusse kiirusel 110 km/h, siis läheb veel 5-7 sekundit, enne kui Te peatute. Sellisel kiirusel mööda asfalti libisedes, peavad tavariided vastu kõigest murdosa sekundist!

HI-ART® on materjal, mis on arendatud Jofama AB poolt, ning leiab kasutust paljudes Halvarssons, Lindstrands ja Jofama toodetes, mille tulemusena on suurenenud kulumiskindlus tekstiilist riiete puhul üle 500% ning nahktoodetel üle 200%. Ja seda kõike ilma, et HI-ART® tooted oleks oluliselt kallimad. 


HI-ART® on väga sarnane froteeriidega. Kanga pealmisel pinnal on niidid väikeste rõngastena. See tähendab, et kukkudes toimub hõõrdumine nendel rõngastel. See on sarnane puu saagimisele - on oluliselt keerulisem saagida puud piki kiudu kui risti.

 

 

Ükskõik kui häid materjale kasutada, on riietus siiski vaid nii tugev, kui tema õmblused. Kui õmblused rebenevad, kaotavad ka parimad materjalid oma suurepärased omadused. Seetõttu keskendub Jofama AB oma nahktoodete valmistamisel eriliselt ka õmblustele.
Pika ning mahuka arendustöö ning katsetuste käigus selgus, et kui õmbluseid on liiga vähe, need rebenevad. Kui aga õmblusi liiga palju teha, nõrgeneb nahk. Peale intensiivseid katsetusi avastasid Jofama tootearendajad õmblemise mooduse, mis tagab parima vastupidavuse.
Selgus, et parima tulemuse saavutamiseks, tuleb nahkriiete erinevad osad omavahel kokku õmmelda kolmekordsete õmblustega. Jofama nimetab seda tehnoloogiat Triple Stitch.

   
  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Andke oma kommentaar

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Väärtus